Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Okresní finále florbalu starších žáků 8.12.2011 (Václav)

Čtvrtkem 8.12.2011 jsme ukončili svou florbalovou pouť meziškolních turnajů. V okresním finále jsme po dvou remízám (ZŠ JEŠTĚDSKÁ a ZŠ VRCHLICKÉHO) a jedné prohře (ZŠ U ŠKOLY) obsadili 3. příčku. Hlavně remíza se ZŠ VRCHLICKÉHO byla naprosto zbytečná – 2 obdržené góly při naší přesilovce hovoří za vše!!! Sečteno a podtrženo na naší škole máme 3. nejlepší florbalový tým v okresu Liberec – a to není vůbec špatné!!!
SESTAVA: ŠUSTR, KOS ŠÁMAL, ŽELEZNÝ, BENC, LEITNER, KRÁL, ADAM, LINEK, PATRMAN, ZEZULKA a KOTEK

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.