Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Okresní finále florbalu starších žáků 8.12.2011 (Václav)

Čtvrtkem 8.12.2011 jsme ukončili svou florbalovou pouť meziškolních turnajů. V okresním finále jsme po dvou remízám (ZŠ JEŠTĚDSKÁ a ZŠ VRCHLICKÉHO) a jedné prohře (ZŠ U ŠKOLY) obsadili 3. příčku. Hlavně remíza se ZŠ VRCHLICKÉHO byla naprosto zbytečná – 2 obdržené góly při naší přesilovce hovoří za vše!!! Sečteno a podtrženo na naší škole máme 3. nejlepší florbalový tým v okresu Liberec – a to není vůbec špatné!!!
SESTAVA: ŠUSTR, KOS ŠÁMAL, ŽELEZNÝ, BENC, LEITNER, KRÁL, ADAM, LINEK, PATRMAN, ZEZULKA a KOTEK