Okresní finále florbalu ml. žáků 9.12.2009

OKRESNÍ FINÁLE FLORBALU MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Pro školní rok 2009/2010 jsme druhým nejlepším florbalovým týmem ve věkové kategorii 6. – 7. třída. Ve finálovém turnaji jsme sehráli tři těžká utkání. První z nich jsme proti ZŠ LESNÍ vyhráli 2:1, kdy se dvakrát trefil Luděk Černohorský, ve druhém jsme podlehli výbornému týmu ZŠ U ŠKOLY 2:0 a poslední duel jsme vyhráli 5:2 nad ZŠ DOBIÁŠOVA. Podtrženo a sečteno – 2. místo v okrese Liberec.
SESTAVA: PATRMAN, KOS, CULEK, ŽELEZNÝ, ČERNOHORSKÝ, BENC, VLAS, BELATKA

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.