Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Okresní finále florbalu ml. žáků 9.12.2009

OKRESNÍ FINÁLE FLORBALU MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Pro školní rok 2009/2010 jsme druhým nejlepším florbalovým týmem ve věkové kategorii 6. – 7. třída. Ve finálovém turnaji jsme sehráli tři těžká utkání. První z nich jsme proti ZŠ LESNÍ vyhráli 2:1, kdy se dvakrát trefil Luděk Černohorský, ve druhém jsme podlehli výbornému týmu ZŠ U ŠKOLY 2:0 a poslední duel jsme vyhráli 5:2 nad ZŠ DOBIÁŠOVA. Podtrženo a sečteno – 2. místo v okrese Liberec.
SESTAVA: PATRMAN, KOS, CULEK, ŽELEZNÝ, ČERNOHORSKÝ, BENC, VLAS, BELATKA

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.