Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Okresní finále 14.5.2015 (Václav)

OKRESNÍ FINÁLE
Fotbalový Mc Donald´s Cup 2015
4. - 5. třída

Ve čtvrtek 14. 5. jsme nastoupili do bojů v okresním finále fotbalového turnaje v kategorii  4. – 5. tříd. Naším cílem byl postup do finále celého kraje. Prvním krůčkem k postupu bylo vitězství nad Českým Dubem 8:0. Nejsložitějším a klíčovým duelem byl zápas proti ZŠ Dobiášova,  který skončil remízou 1:1 (gól vsítil Vácha). K třetímu zápasu jsme nastupovali s vědomím, že ZŠ Husova musíme porazit co největším rozdílem a tím si zajistit postup na skóre. To se naštěstí podařilo (vítězství 12:0) a náš tým ve složení: SVRČEK, VÁCHA, KAŠPAR, STIBOR, ŠŤASTNÝ, MOKŘÍŽ, ŠAŠEK, PAVELKA, MRSKOŠ slavil postup do krajského finále, které se koná v pátek 29. 5. 2015 na stadionu U Nisy.