Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Okr. finále Mc Donald´s Cupu 13.5.2010 (Urban)

Úspěch v OKRESNÍM FINÁLE McDonald’s Cup 4.-5.tříd
Ve čtvrtek 13.5.2010 jsme se zúčastnili okresního finále 4.-5.tř. McDonald’s Cup. Družstvo ve složení T.Plechatý, J.Šůma, V.Barac, M.Mečíř, J.Daněk, M.Kubla, S.Arikan, M.Stříteský, P.Kos a M.Kolomazník předvedlo pěkný fotbalový výkon a postupně porazilo ZŠ Dětřichov 7:2, ZŠ Český Dub 12:2 a ZŠ Dobiášova 7:2. Stali jsme se tak vítězi okresního finále a postoupili do krajského kola, které se hraje v pátek 21.5.2010 na hřišti Slovanu Liberec. Nejlepším střelcem mužstva, ale asi i turnaje se s 8 vstřelenými brankami stal Patrik Kos. Všem zúčastněným patří dík za dobrou hru s pár opravdu povedenými fotbalovými momenty. Výsledky a všechny fotografie ze soutěže budou uveřejněny na webové adrese
www.vrchlickeho.cz.
Dík patří i rodičům, kteří se postarali o dopravu domů a panu Šůmovi, který zápasy odkaučoval.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.