Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Okr. finále Mc Donald´s Cupu 13.5.2010 (Urban)

Úspěch v OKRESNÍM FINÁLE McDonald’s Cup 4.-5.tříd
Ve čtvrtek 13.5.2010 jsme se zúčastnili okresního finále 4.-5.tř. McDonald’s Cup. Družstvo ve složení T.Plechatý, J.Šůma, V.Barac, M.Mečíř, J.Daněk, M.Kubla, S.Arikan, M.Stříteský, P.Kos a M.Kolomazník předvedlo pěkný fotbalový výkon a postupně porazilo ZŠ Dětřichov 7:2, ZŠ Český Dub 12:2 a ZŠ Dobiášova 7:2. Stali jsme se tak vítězi okresního finále a postoupili do krajského kola, které se hraje v pátek 21.5.2010 na hřišti Slovanu Liberec. Nejlepším střelcem mužstva, ale asi i turnaje se s 8 vstřelenými brankami stal Patrik Kos. Všem zúčastněným patří dík za dobrou hru s pár opravdu povedenými fotbalovými momenty. Výsledky a všechny fotografie ze soutěže budou uveřejněny na webové adrese
www.vrchlickeho.cz.
Dík patří i rodičům, kteří se postarali o dopravu domů a panu Šůmovi, který zápasy odkaučoval.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.