Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Okr. finále Mc Donald´s Cupu 13.5.2010 (Urban)

Úspěch v OKRESNÍM FINÁLE McDonald’s Cup 4.-5.tříd
Ve čtvrtek 13.5.2010 jsme se zúčastnili okresního finále 4.-5.tř. McDonald’s Cup. Družstvo ve složení T.Plechatý, J.Šůma, V.Barac, M.Mečíř, J.Daněk, M.Kubla, S.Arikan, M.Stříteský, P.Kos a M.Kolomazník předvedlo pěkný fotbalový výkon a postupně porazilo ZŠ Dětřichov 7:2, ZŠ Český Dub 12:2 a ZŠ Dobiášova 7:2. Stali jsme se tak vítězi okresního finále a postoupili do krajského kola, které se hraje v pátek 21.5.2010 na hřišti Slovanu Liberec. Nejlepším střelcem mužstva, ale asi i turnaje se s 8 vstřelenými brankami stal Patrik Kos. Všem zúčastněným patří dík za dobrou hru s pár opravdu povedenými fotbalovými momenty. Výsledky a všechny fotografie ze soutěže budou uveřejněny na webové adrese
www.vrchlickeho.cz.
Dík patří i rodičům, kteří se postarali o dopravu domů a panu Šůmovi, který zápasy odkaučoval.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.