Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Oficiální ocenění v projektu eTwinning (Marková)

Naše škola je již druhým školním rokem zapojena do programu eTwinning a nyní se nám dostalo i oficiálního ocenění. Projekt "My city through my eyes", který v rámci anglického jazyka zrealizovali žáci loňské 8.A pod vedením Daniely Markové, získal certifikát Quality Label. Tento certifikát je udělován dvakrát ročně těm projektům eTwinning, které splňují přísná evropská kriteria a v dané zemi mohou sloužit jako příklad dobré praxe.

V projektu, jehož český název by zněl "Moje město mýma očima", měli žáci představit sebe i své město ostatním a společně s novými kamarády z Francie, Polska a Dánska plnili nejrůznější úkoly na toto téma. Celý postup práce i některé výstupy si můžete prohlédnout na blogu: http://www.my-city-through-my-eyes.blogspot.com/ . Zúčastnění žáci získali žákovskou verzi certifikátu (Pupil Quality Label) a v průběhu předvánočního období jim budou zaslány i drobné dárky jako ocenění jejich projektové aktivity.

eTwinning je celoevropská aktivita mateřských, základních a středních škol, které společně realizují mezinárodní vzdělávací projekty online. Žáci a učitelé mají možnost se setkávat prostřednictvím portálu www.etwinning.net , společně pracovat na předem dohodnutém úkolu, a vytvářet společné projektové výstupy - to vše za použití cizího jazyka. Do této aktivity je v současné době zapojeno již téměř 138 000 učitelů, kteří realizují více než 5000 projektů.

Bližší informace o zapojení naší školy do eTwinningu si můžete přečíst zde: http://www.zs-barvirska.cz/aktuality/mezinarodni-partnerstvi-skol-etwinning.html

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření