Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Odměna za vysvědčení ve školní družině (Novotná)

Pro ty nejmladší po prvé, pro ty starší už běžná záležitost. Mluvíme o vysvědčení. V prvním oddělení se odměňovalo za moudré sovičky – chytré hlavičky a zároveň také bilancovalo, jak to vypadá s tou čertovskou bránou. V druhém a třetím oddělení se rozdávaly sladké odměny a pak už nastala chvíle pro společné veselí. V malé tělocvičně se rozproudil tanec a soutěže. Nejdříve trochu ostych, hlavně u tančení v páru, postupně se ale zapojila převážná část dětí.  Velmi úspěšnou byla obdoba taneční hry v páru, kdy si páry předávají obálku s úkoly. Když se hudba zastaví, pár u kterého je obálka si vylosuje jeden úkol, který musí splnit. Nechybělo ani hlasování o tanečnici a tanečníka parketu. Odměna pro všechny – sladké mlsání.
Vychovatelky Míši a Anička

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.