Ochutnávka ovoce (Štelzigová)

Dne 27.4. se žáci 3. - 5.tříd zúčastnili ochutnávky ovoce a zeleniny v rámci projektu „Ovoce do škol“. Ve školní jídelně byla pracovnicemi firmy Gira, která ovoce do školy dodává,  připravena stanoviště, kde si děti vyrobily ovocné ježky, zeleninové špízy a ochutnaly čerstvou pomerančovou a jablečnou šťávu.
Tento projekt se snaží vytvářet správné stravovací návyky dětí, bojovat proti narůstající dětské obezitě nebo přispívat k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny u dětí i rodičů.

Děkujeme panu Jiřímu Barešovi, majiteli firmy Gira, za uskutečnění této akce.

Více fotek naleznete ve fotogalerii.