Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Ochutnávka ovoce (Štelzigová)

Dne 27.4. se žáci 3. - 5.tříd zúčastnili ochutnávky ovoce a zeleniny v rámci projektu „Ovoce do škol“. Ve školní jídelně byla pracovnicemi firmy Gira, která ovoce do školy dodává,  připravena stanoviště, kde si děti vyrobily ovocné ježky, zeleninové špízy a ochutnaly čerstvou pomerančovou a jablečnou šťávu.  
Tento projekt se snaží vytvářet správné stravovací návyky dětí, bojovat proti narůstající dětské obezitě nebo přispívat k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny u dětí i rodičů.
 

Děkujeme panu Jiřímu Barešovi, majiteli firmy Gira, za uskutečnění této akce.
 

Více fotek naleznete ve fotogalerii.