Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Obří hrnce (Plachá)

24.6.2011 program Za obřími hrnci Jizery  zavedl žáky 5.B do úchvatné přírodní  scenérie  kaňonu řeky  Jizery u Semil. V rámci  průzkumné výpravy děti vytvářely mapu přírodních zajímavostí tohoto prostředí.Seznámili se s geomorfologickými zajímavostmi, vzorky břidlice s ankeritem ukládaly do sáčků, vše si důkladně zapisovaly. U řeky Jizery hledaly svůj nejkrásnější kámen a našly i jeho název.Poznaly i nejvzácnějšího živočicha této oblasti- rybu vranku , stejně jako rostliny ,které jsou cizinci v této krajině: křídlatka japonská a netýkavka himálajská. Učily se definovat výhody a nevýhody vodní elektrárny, jedna z nich stojí ve Spálově. Byla to výuka v přírodě. Všechny tyto vědomosti žáci získali od lektora Luboše , pracovníka Čmeláka, společnosti přátel přírody.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.