Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Oblastní galerie (Plachá)

18.2.2011 se žáci 5.B zúčastnili doprovodného programu k výstavě Sial, která se konala v naší liberecké galerii. Žáci se seznámili s problematikou městské architektury, poznali nejzajímavější projekty našeho města. V prosklených vitrínách obdivovali architektonické modely staveb. Ve výtvarném workshopu se snažili ve skupinách vyrobit prostorový model domu. Pracovali s novými materiály: kapa, balza folie, polystyren. A Jirka se dřel až do krve. Práce byla zajímavá,rozvíjela kreativitu a posilovala spolupráci. Anička měla po práci jasno: nebudu hlavní architekt, nikdo mě nechtěl poslouchat. Program měl vazbu na průřezová témata: Výchova k myšlení k evropských a globálních souvislostech a výchova demokratického občana.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.