Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Oblastní galerie (Plachá)

18.2.2011 se žáci 5.B zúčastnili doprovodného programu k výstavě Sial, která se konala v naší liberecké galerii. Žáci se seznámili s problematikou městské architektury, poznali nejzajímavější projekty našeho města. V prosklených vitrínách obdivovali architektonické modely staveb. Ve výtvarném workshopu se snažili ve skupinách vyrobit prostorový model domu. Pracovali s novými materiály: kapa, balza folie, polystyren. A Jirka se dřel až do krve. Práce byla zajímavá,rozvíjela kreativitu a posilovala spolupráci. Anička měla po práci jasno: nebudu hlavní architekt, nikdo mě nechtěl poslouchat. Program měl vazbu na průřezová témata: Výchova k myšlení k evropských a globálních souvislostech a výchova demokratického občana.