Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Oblastní galerie (Plachá)

18.2.2011 se žáci 5.B zúčastnili doprovodného programu k výstavě Sial, která se konala v naší liberecké galerii. Žáci se seznámili s problematikou městské architektury, poznali nejzajímavější projekty našeho města. V prosklených vitrínách obdivovali architektonické modely staveb. Ve výtvarném workshopu se snažili ve skupinách vyrobit prostorový model domu. Pracovali s novými materiály: kapa, balza folie, polystyren. A Jirka se dřel až do krve. Práce byla zajímavá,rozvíjela kreativitu a posilovala spolupráci. Anička měla po práci jasno: nebudu hlavní architekt, nikdo mě nechtěl poslouchat. Program měl vazbu na průřezová témata: Výchova k myšlení k evropských a globálních souvislostech a výchova demokratického občana.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.