Oblastní galerie (Plachá)

18.2.2011 se žáci 5.B zúčastnili doprovodného programu k výstavě Sial, která se konala v naší liberecké galerii. Žáci se seznámili s problematikou městské architektury, poznali nejzajímavější projekty našeho města. V prosklených vitrínách obdivovali architektonické modely staveb. Ve výtvarném workshopu se snažili ve skupinách vyrobit prostorový model domu. Pracovali s novými materiály: kapa, balza folie, polystyren. A Jirka se dřel až do krve. Práce byla zajímavá,rozvíjela kreativitu a posilovala spolupráci. Anička měla po práci jasno: nebudu hlavní architekt, nikdo mě nechtěl poslouchat. Program měl vazbu na průřezová témata: Výchova k myšlení k evropských a globálních souvislostech a výchova demokratického občana.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.