Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Obhajoby absolventských prací (Marková)

Na tento týden většina deváťáků čekala se smíšenými pocity, protože věděli, že je před nimi nelehký úkol v podobě obhajoby svých absolventských prací. Někteří to vzali poctivě po všech stránkách a na den D se připravili nejen po stránce teoretické, ale i co se týče výběru oblečení. Místo kluků v džínách a triku jsme tedy mohli ve škole pozorovat mladé muže ve slušivých oblecích. Samotné obhajoby probíhaly v pondělí, středu a čtvrtek v odpoledních hodinách a každý z deváťáků měl za úkol předstoupit před tříčlennou komisi učitelů, kterou mnohdy doplňoval také pan ředitel nebo zástupce, což trému nebohých absolventů ještě zvětšovalo. Při obhajobě se žák nejprve představil a poté po dobu několika minut hovořil o své práci. Učitelé mu pak kladli záludné otázky, aby zjistili, jak dobře prezentovanému tématu rozumí. Pokud písemná práce byla na slušné úrovni a žák komisi přesvědčil i svým ústním projevem, byl jeho úkol splněn a absolventská práce obhájena. Všem úspěšným absolventům blahopřejeme!

Žáci, kteří absoventskou práci zpracovali nejlépe:
Ondřej Bláha
Jan Konečný
Adéla Krásná
Michael Kvítek

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.