Obhajoby absolventských prací (Marková)

Na tento týden většina deváťáků čekala se smíšenými pocity, protože věděli, že je před nimi nelehký úkol v podobě obhajoby svých absolventských prací. Někteří to vzali poctivě po všech stránkách a na den D se připravili nejen po stránce teoretické, ale i co se týče výběru oblečení. Místo kluků v džínách a triku jsme tedy mohli ve škole pozorovat mladé muže ve slušivých oblecích. Samotné obhajoby probíhaly v pondělí, středu a čtvrtek v odpoledních hodinách a každý z deváťáků měl za úkol předstoupit před tříčlennou komisi učitelů, kterou mnohdy doplňoval také pan ředitel nebo zástupce, což trému nebohých absolventů ještě zvětšovalo. Při obhajobě se žák nejprve představil a poté po dobu několika minut hovořil o své práci. Učitelé mu pak kladli záludné otázky, aby zjistili, jak dobře prezentovanému tématu rozumí. Pokud písemná práce byla na slušné úrovni a žák komisi přesvědčil i svým ústním projevem, byl jeho úkol splněn a absolventská práce obhájena. Všem úspěšným absolventům blahopřejeme!

Žáci, kteří absoventskou práci zpracovali nejlépe:
Ondřej Bláha
Jan Konečný
Adéla Krásná
Michael Kvítek

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.