Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Obhajoby absolventských prací (Honcová)

OBHAJOBY ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ
Sedmého června a devátého června 2010 probíhaly obhajoby absolventských prací devátých tříd. Žáci pilně pracovali a učili se, aby na svých obhajobách podali co nejlepší výkon. Stres, který žáci prožívali, byl zbytečný. Všem bylo zaslouženo pogratulování k úspěšné práci. Jsme vděční za ohleduplnou komisi.
Někteří z účastněných se nám po úspěšné obhajobě svěřili se svými pocity:
Karel: „Měl jsem z AP veliký respekt, ale učitelé mě podrželi a ničeho jsem se bát nemusel a práci v klidu zvládnul.“
Čéřa: „Měl jsem strach, ale učitelé mě uklidnili a bylo všechno v pohodě.“
Hanka: „Překvapilo mě, že jsem to zvládla, nakonec bylo všechno lehčí než se zdálo….“
Hedvika: „Měla jsem jsou svou obhajovací řeč připravenou celou v angličtině, tak jsem se hodně bála, ale nakonec vše dopadlo naprosto skvěle.“
Tomáš: „Největší strach jsem měl z otázek, které mi kladla komise. Nakonec jsem na všechno odpověděl a měl velikou úlevu, že jsem všechno v pohodě zvládnul.“

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.