Obhajoby absolventských prací (Honcová)

OBHAJOBY ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ
Sedmého června a devátého června 2010 probíhaly obhajoby absolventských prací devátých tříd. Žáci pilně pracovali a učili se, aby na svých obhajobách podali co nejlepší výkon. Stres, který žáci prožívali, byl zbytečný. Všem bylo zaslouženo pogratulování k úspěšné práci. Jsme vděční za ohleduplnou komisi.
Někteří z účastněných se nám po úspěšné obhajobě svěřili se svými pocity:
Karel: „Měl jsem z AP veliký respekt, ale učitelé mě podrželi a ničeho jsem se bát nemusel a práci v klidu zvládnul.“
Čéřa: „Měl jsem strach, ale učitelé mě uklidnili a bylo všechno v pohodě.“
Hanka: „Překvapilo mě, že jsem to zvládla, nakonec bylo všechno lehčí než se zdálo….“
Hedvika: „Měla jsem jsou svou obhajovací řeč připravenou celou v angličtině, tak jsem se hodně bála, ale nakonec vše dopadlo naprosto skvěle.“
Tomáš: „Největší strach jsem měl z otázek, které mi kladla komise. Nakonec jsem na všechno odpověděl a měl velikou úlevu, že jsem všechno v pohodě zvládnul.“

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.