Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Obhajoby absolventských prací 9. ročníku (Marková)

Ve dnech 7. a 8.6.2016 proběhly slavnostní obhajoby absolventských prací žáků 9.ročníku. Úkolem žáků je vždy zvolit si ve spolupráci s vyučujícími téma dle zájmu a poté ho nastudovat a zpracovat do písemné práce o rozsahu min. 5 stran. Jako třešinka na dortu pak probíhá obhajoba práce před komisí složenou ze tříčlenného učitelského sboru. Žáci zde musí představit hlavní body své práce, zaujmout porotu např. prostřednictvím vlastnoručně vytvořené prezentace a odpovídat na zvídavé otázky pedagogů. Tréma z takového vystoupení bývá veliká a nejinak tomu bylo i letos. Většina deváťáků však přišla pečlivě připravena a práci obhájili. Ty, kterým se to nepovedlo nebo byli v době obhajob nemocní, čeká tato událost v náhradním termínu.