Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Obhajoby a vyhodnocení absolventských prací žáků 9.r. (Urban)

V pondělí 6.6. a ve středu 8.6.2022 proběhly obhajoby absolventských prací žáků 9. ročníku. Úkolem žáků je vždy zvolit si ve spolupráci s vyučujícími téma dle zájmu a poté ho nastudovat a zpracovat do písemné práce o rozsahu min. 5 stran. Obhajoba práce pak probíhá před komisí. Žáci zde musí představit hlavní body své práce, zaujmout porotu např. prostřednictvím vlastnoručně vytvořené prezentace a odpovídat na otázky pedagogů. Kvůli velkému počtu letošních deváťáků byly komise pouze dvoučlenné. 
Obhajob se zúčastnili v termínu všichni žáci. Vyhodnocení bude dále aktualizováno v tomto textu v příštích dnech. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne ve středu 22.6.2022 v posluchárně školy.