Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

O Dášence (Vančišinová)

Ve středu 15.2.2012 přijelo za žáky 1.A , 1.B a 2.A divadlo. Děti se zájmem sledovaly, jak z "malého nic" vyrostla Dášeňka, které její psí máma vyprávěla pohádky. O Rexíkovi, který přišel o ocásek, o tom jak vznikaly různé rasy pejsků, o Stvořiteli i moudré Matce přírodě. Vystoupení bylo doprovázeno písničkami. Dětem se pohádka líbila. Jistě se těší, jak si o Dášeňce samy přečtou.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.