Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Nový ročník fotbalového Coca Cola Cupu (Václav)

Jakožto vítěz minulého ročníku jsme byli nasazeni do 1. kola nového ročníku a nemuseli tak hrát kvalifikaci. V úterý 3.11. jsme tedy vstoupili do nových fotbalových bitev – nutno podotknout, že úspěšně. Bez komplikací a obdržené branky jsme postoupili do dalšího kola.
 
ZŠ Barvířská x ZŠ Chrastava                5 x 0
ZŠ Barvířská x ZŠ a MŠ Hejnice           10 x 0
ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant x ZŠ Barvířská    0 x 6
 
  
Sestava:
BÍNA MAREK
CHMÁTAL DAVID
KAVAN MATOUŠ
KAVAN ŠIMON
BROŽE MAREK
ČUŘÍK DAVID
JANOUŠ KAMIL
KAISER MATYÁŠ
LOCHMAN DAVID
ŠPINKA FRANTIŠEK
FLACHS MATOUŠ
MICHAL KRISTIÁN JACOB
HAVEL MIROSLAV
BULEJKO MARTIN