Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Nový hmyzí domeček ve školní zahradě (Kvasničková)

Na školní zahradě se něco děje!
Díky ochotnému tatínkovi od naší žákyně z 3. A, panu Isachovi, máme nový hmyzí domeček. Již na podzim se nabídl, že nám postaví základní, hrubou stavbu. To také se stalo.  Na jaře nám ho přivezl. Děti z 3. A do něj instalovaly materiál, který se snad stane domovem pro hmyz: slámu, mech, klacíky, šišky.  Kulaté větve nám vrtali žáci v dílnách pod vedením pana zástupce M. Urbana. Pan školník nám pomůže s upevněním pletiva.  Doufáme, že již brzy přivítáme první nájemníky. 

Moc všem děkujeme za spolupráci.