Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Novoroční Bingo (Sakařová)

Děti si během týdne vyplnily kartičky se znaky a v úterý 10.1.2012 se mohly otevřít brány mistrovství světa v Bingu. Celou soutěží moderoval známý moderátor Blondýn a k ruce mu byli sličná Mišel a trošičku kulatější Annie, která podle důvěrných informací přešla na dětskou dietu. Jak na tabuli přibývaly znaky, stále častěji se z publika ozývalo hlasité „Jóooooo“. Nakonec se na prvním místě umístily tři slečny z prvních tříd. Míša Hnízdová, Justýnka Popelková a Adélka Trojanová. Ale i ostatní soutěžící si přišli na své. Při odchodu dostal každý sladkou odměnu za účast.