Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Novoroční Bingo (Sakařová)

Děti si během týdne vyplnily kartičky se znaky a v úterý 10.1.2012 se mohly otevřít brány mistrovství světa v Bingu. Celou soutěží moderoval známý moderátor Blondýn a k ruce mu byli sličná Mišel a trošičku kulatější Annie, která podle důvěrných informací přešla na dětskou dietu. Jak na tabuli přibývaly znaky, stále častěji se z publika ozývalo hlasité „Jóooooo“. Nakonec se na prvním místě umístily tři slečny z prvních tříd. Míša Hnízdová, Justýnka Popelková a Adélka Trojanová. Ale i ostatní soutěžící si přišli na své. Při odchodu dostal každý sladkou odměnu za účast.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.