Nohejbal

NOHEJBAL
V pátek 23. února 2007 se na ZŠ Oblačná uskutečnilo okresní finále v nohejbale. Naší školu reprezentovali žáci 9.B – Dan Tůma, Libor Uzel, Ondra Malinský a Michael Kalát. Všechny zúčastněné týmy se střetly mezi sebou na dva vítězné sety.
ZŠ Barvířská – Vrchlického 1 : 2 ( 8:10, 10 : 7, 8 : 10 ). Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro Vrchlického. Škoda několika nevynucených chyb včetně ztracených vlastních podání.
ZŠ Barvířská – Vesec 2 : 1 ( 10 : 6, 8 : 10, 10 : 7 ). Jednoznačné utkání se zbytečnou ztrátou druhého setu.
ZŠ Barvířská – Oblačná 0 : 2 ( 8 : 10, 8 : 10 ). Vyrovnaný zápas s vítězem turnaje rozhodlo několik jednoduchých zkažených míčů. ZŠ Lesní se nezúčastnila.

Pořadí:
1. Oblačná        6 bodů
2. Vrchlického   4 body
3. Barvířská       2 body
4. Vesec           0 bodů
5. Lesní             0 bodů

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.