Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Nocování ve škole 6.A

NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE
Ve čtvrtek 29.1.2009 dostala 6.A od své třídní učitelky netradiční dárek za vysvědčení: nocování ve škole. Pracovní název této akce byl sice „spaní ve škole“, ale jak si přečtete níže, neměla se spaním mnoho společného a došlo tedy k jejímu přejmenování. Na programu večera byly hry a soutěže, které si děti samy zorganizovaly, např. přetahovaná, páka, trojskok, závody v jízdě na kancelářské židli po chodbě, ale třeba i netradiční pohybová hra pro Playstation: Eye Toy, při které kamera snímá vaše pohyby a vy se vidíte na obrazovce uprostřed hry. Každý dělal disciplíny, které ho bavily, několik dětí se zabavilo stolním tenisem a kdo neměl chuť se příliš hýbat, tak hrál karty nebo stolní hry. Večer po vyhlášení vítězů soutěží jiná skupinka žáků připravila pro ostatní strašidelnou stezku odvahy, kterou musel každý projít ve tmě a sám. Po stezce již byl dovolen jen klidnější program ve třídě a několik ospalých jedinců postupně odešlo spát do učebny angličtiny, aby nebyli ostatními rušeni. Většina dětí ale k nelibosti paní učitelky za celou noc téměř nezamhouřila oko, ze třídy se stále ozývalo veselé povídání i výbuchy smíchu. A teprve ráno po úklidu třídy se pak všichni odešli domů co??? Vyspat!!!

Fotogalerie z noční akce: http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/SpaniVeSkole2912009?authkey=g6LJwgWRgiQ#

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.