Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Nocování ve škole 6.11.2009

2.B - NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE
V pátek 6.11.2009 děti z 2.B prožily noc ve škole. Opožděná Halloweenská párty začala výrobou strašidelných toustů, které později přišly k chuti. Pokračovala průvodem masek po setmělé škole a diskotékou. Někteří odvážlivci si prošli stezku odvahy. Před spaním si všichni zahráli ještě několik her. Spánek stále na některé děti nechtěl přijít, ale pohádka na dobrou noc nakonec uspala všechny. Ráno se všichni rozešli ke svým maminkám.