Nocování ve škole 5.A

NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE
V PÁTEK 19.10.2007 PANÍ UČITELKA AKRMANOVÁ PŘIPRAVILA PRO 5.A NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE K PŘÍLEŽITOSTI HALLOWEENU. KAŽDÝ MĚL SVOU STRAŠIDELNOU MASKU, NECHYBĚLI HLAVNĚ VŘÍSKOTI, PŘÍŠERY A JEŽIBABY. VEČER JSME HRÁLI MNOHO HER - STOLNÍ TENIS, SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ MASKU A SPOUSTU DALŠÍCH. HRY BYLY OPRAVDU MOC HEZKÉ A NECHYBĚLA ANI DISKOTÉKA. TAKÉ JSME MĚLI POZDĚ VEČER STRAŠIDELNOU STEZKU ODVAHY, KTEROU NÁM PŘIPRAVILA PANÍ UČITELKA A NĚKOLIK ŽÁKŮ Z 9.B, KTEŘÍ SE UJALI STRAŠENÍ. MĚLI JSME PROCHÁZET PO ŠKOLE ZA SVĚTLA SVÍČEK A PŘI TOM PLNIT SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH ÚKOLŮ. VŠEM SE NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE MOC MOC MOC LÍBILO. NEJVÍCE ASI PONOCOVÁNÍ DO ČASNÝCH RANNÍCH HODIN. NOCOVÁNÍ BYLO PROSTĚ SUPER A URČITĚ BYCHOM SI TO CHTĚLI ZOPAKOVAT.

ČLÁNEK PŘIPRAVILA ANGELIKA BÜRGEROVÁ, ADÉLA ŠARŽÍKOVÁ A ANETA ŠÁTKOVÁ

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.