Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Nocování ve škole 5.A (Štelzigová)

Dne 21.6.2012 zahájili žáci společné odpoledne s rodiči opékáním špekáčků. Některé děti zapojily tatínky do sportu a společně se utkali ve fotbale.  I když to tak celý den nevypadalo, nakonec se počasí umoudřilo a opékání s pomocí pana Vlastníka se podařilo. Tím to ještě jednou děkujeme za pomoc . V 19:30 jsme se s rodiči rozloučili. Děti se přesunuly s vychovatelkou Míšou do třídy, kde se utkaly v Ekopolisu.Večer jsme zakončili pohádkou na Dobrou noc. Děti byly velmi hodné a velmi brzy usnuly.Nocování jsme zakončili v pátek na horolezecké stěně. Všechny děti velmi chválím za sportovní výkony a zejména za odvahu těch, které překonaly vlastní strach.Děkuji také vychovatelce Míše za pomoc .     
Denisa Štelzigová