Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Nocování ve škole 5.A (Štelzigová)

Dne 21.6.2012 zahájili žáci společné odpoledne s rodiči opékáním špekáčků. Některé děti zapojily tatínky do sportu a společně se utkali ve fotbale.  I když to tak celý den nevypadalo, nakonec se počasí umoudřilo a opékání s pomocí pana Vlastníka se podařilo. Tím to ještě jednou děkujeme za pomoc . V 19:30 jsme se s rodiči rozloučili. Děti se přesunuly s vychovatelkou Míšou do třídy, kde se utkaly v Ekopolisu.Večer jsme zakončili pohádkou na Dobrou noc. Děti byly velmi hodné a velmi brzy usnuly.Nocování jsme zakončili v pátek na horolezecké stěně. Všechny děti velmi chválím za sportovní výkony a zejména za odvahu těch, které překonaly vlastní strach.Děkuji také vychovatelce Míše za pomoc .     
Denisa Štelzigová

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.