Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Nocování ve škole 11.12.2009

NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE
V pátek 11.12. se 7.A dočkala oblíbeného nocování ve škole. Program byl ponechán v režii dětí, takže se hodně sportovalo - na fotbal a vybíjenou se jim dokonce podařilo přemluvit i paní učitelky (Markovou a Loníčkovou), kterým pak při běhání po tělocvičně chvílemi docházel dech :-) Sedmáci ale rádi hrají i deskové a jiné hry. Každý si vyzkoušel několik z mnoha her, které byly k dispozici. Velmi oblíbený byl Twister, Česko Junior, Ukaž, co víš, Londýn a různé karetní hry. Později došlo i na promítnutí strašidelného filmu. A protože v tomto věku už nocování ve škole připomíná spíše velký mejdan, nesmělo chybět občerstvení. Kromě toho, co si děti donesly z domova, se ještě složily na několik pizz z Maškovky - mňam. Spát se šlo jako obvykle až k ránu, protože každému - kromě paní učitelek :-) - připadalo spaní jako ztráta času. Vždyť se tato akce koná jen jednou za rok, tak bylo potřeba užít si pořádně každou minutu!
Více fotek ve fotogalerii:
http://picasaweb.google.cz/zsbarvirska/NocovaniVeSkole11122009#