Nocování ve škole 11.12.2009

NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE
V pátek 11.12. se 7.A dočkala oblíbeného nocování ve škole. Program byl ponechán v režii dětí, takže se hodně sportovalo - na fotbal a vybíjenou se jim dokonce podařilo přemluvit i paní učitelky (Markovou a Loníčkovou), kterým pak při běhání po tělocvičně chvílemi docházel dech :-) Sedmáci ale rádi hrají i deskové a jiné hry. Každý si vyzkoušel několik z mnoha her, které byly k dispozici. Velmi oblíbený byl Twister, Česko Junior, Ukaž, co víš, Londýn a různé karetní hry. Později došlo i na promítnutí strašidelného filmu. A protože v tomto věku už nocování ve škole připomíná spíše velký mejdan, nesmělo chybět občerstvení. Kromě toho, co si děti donesly z domova, se ještě složily na několik pizz z Maškovky - mňam. Spát se šlo jako obvykle až k ránu, protože každému - kromě paní učitelek :-) - připadalo spaní jako ztráta času. Vždyť se tato akce koná jen jednou za rok, tak bylo potřeba užít si pořádně každou minutu!
Více fotek ve fotogalerii:

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.