Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Noční prohlídka ZOO (Plachá)

17.12.2010 byl pro děti 5.B označen v kalendáři „Noční prohlídka ZOO – spaní ve škole (aneb: Nás tygři nedohoní)".
To bylo dobrodružství plné poznání. Loučemi označená trasa vedla děti do jednotlivých pavilonů se zajímavým programem. Chovaly si hady a šváby, pozorovaly žirafy, viděly sprchování slonů a krmení lachtanů. Prošly přípravnou jídla pro zvěř. Dostaly odměnu i sladkou tatranku. Úžasnou atmosféru doplňovala radost a těšení se na noční spaní. I tady byl program stanoven: černá hodinka, výroba vánoční ozdoby, pečení cukroví. Nejvíce se ale všichni těšili na Stezku odvahy. Přežili všichni (i pan školník) a po půlnoci zavládl noční školou klid. Úspěch této náročné akce závisel na kázni dětí, spolupráci s rodiči i na naší paní uklizečce, která mi pomohla s dětmi v noční zOO. Děkuji všem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.