Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Noční prohlídka ZOO (Plachá)

17.12.2010 byl pro děti 5.B označen v kalendáři „Noční prohlídka ZOO – spaní ve škole (aneb: Nás tygři nedohoní)".
To bylo dobrodružství plné poznání. Loučemi označená trasa vedla děti do jednotlivých pavilonů se zajímavým programem. Chovaly si hady a šváby, pozorovaly žirafy, viděly sprchování slonů a krmení lachtanů. Prošly přípravnou jídla pro zvěř. Dostaly odměnu i sladkou tatranku. Úžasnou atmosféru doplňovala radost a těšení se na noční spaní. I tady byl program stanoven: černá hodinka, výroba vánoční ozdoby, pečení cukroví. Nejvíce se ale všichni těšili na Stezku odvahy. Přežili všichni (i pan školník) a po půlnoci zavládl noční školou klid. Úspěch této náročné akce závisel na kázni dětí, spolupráci s rodiči i na naší paní uklizečce, která mi pomohla s dětmi v noční zOO. Děkuji všem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.