Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Noční prohlídka ZOO (Plachá)

17.12.2010 byl pro děti 5.B označen v kalendáři „Noční prohlídka ZOO – spaní ve škole (aneb: Nás tygři nedohoní)".
To bylo dobrodružství plné poznání. Loučemi označená trasa vedla děti do jednotlivých pavilonů se zajímavým programem. Chovaly si hady a šváby, pozorovaly žirafy, viděly sprchování slonů a krmení lachtanů. Prošly přípravnou jídla pro zvěř. Dostaly odměnu i sladkou tatranku. Úžasnou atmosféru doplňovala radost a těšení se na noční spaní. I tady byl program stanoven: černá hodinka, výroba vánoční ozdoby, pečení cukroví. Nejvíce se ale všichni těšili na Stezku odvahy. Přežili všichni (i pan školník) a po půlnoci zavládl noční školou klid. Úspěch této náročné akce závisel na kázni dětí, spolupráci s rodiči i na naší paní uklizečce, která mi pomohla s dětmi v noční zOO. Děkuji všem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.