Noční prohlídka ZOO (Plachá)

17.12.2010 byl pro děti 5.B označen v kalendáři „Noční prohlídka ZOO – spaní ve škole (aneb: Nás tygři nedohoní)".
To bylo dobrodružství plné poznání. Loučemi označená trasa vedla děti do jednotlivých pavilonů se zajímavým programem. Chovaly si hady a šváby, pozorovaly žirafy, viděly sprchování slonů a krmení lachtanů. Prošly přípravnou jídla pro zvěř. Dostaly odměnu i sladkou tatranku. Úžasnou atmosféru doplňovala radost a těšení se na noční spaní. I tady byl program stanoven: černá hodinka, výroba vánoční ozdoby, pečení cukroví. Nejvíce se ale všichni těšili na Stezku odvahy. Přežili všichni (i pan školník) a po půlnoci zavládl noční školou klid. Úspěch této náročné akce závisel na kázni dětí, spolupráci s rodiči i na naší paní uklizečce, která mi pomohla s dětmi v noční zOO. Děkuji všem.