Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Noc s Andersenem

Pohádková noc z 5. na 6. dubna 2013.

My jsme se letos vydali o naší pohádkové noci za dobrodružstvím s Hobitem. Velké štěstí, že hobiti jsou tak přátelští a pozvali nás všechny na večeři. Jen v naší škole s tolika dveřmi, hledat jedny se znamením, už byl první oříšek. S výrobou draka Šmaka si ale všichni poradili. Křídla měl taková, že málem opravdu odletěl a na hrudi spousty zářivých kamínků. Co by to bylo za dobrodružství, kdyby chybělo tajné písmo. No a u nás jsme luštili runy. Abychom ale celou noc ve zdraví přežili a neběhali ještě ve snu, společně došlo i na předčítání.

K otevření truhly nám pomohly tři klíče. K jejich získání bylo nutné vykluštit tajenky a pak jsme se už radovali z odměny.

Jak už to bývá, někteří po náročném dni byli velmi unaveni, ale jen do chvíle, než se měli uložit ke spánku. Tak ještě pohádka pro všechny na dobrou noc a klidné spaní.

Ráno sladká snídaně od maminek a hurá ještě do postýlek domů.

Spáčů 38, z toho 5 pomocnic z druhého stupně. K tomu my- Míla, Míša a Míša

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.