Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

No Bag Day (Wollrabová)

Dne 2.6. se na naší škole konala parlamentem navržená akce s názvem „No Bag Day.“

Cílem bylo, aby se děti pobavily vlastními i cizími nápady a ukázaly svoji kreativitu. Akce se mohli zúčastnit všichni, ale tentokrát byla spíše určena žákům druhého stupně. Zapojili se i někteří učitelé, a dokonce i náš pan ředitel, jehož foto se bohužel nepodařilo získat.

Žáci dorazili do školy s roztodivnými předměty, místo klasických aktovek či batohů se nám tu sešlo několik jedinců s nákupními košíky, dokonce i pojízdným nákupním košem. Další předměty byly třeba sušák na prádlo, přístroj na skartování papíru, obrovský plyšový medvěd, odpadkové koše, nůše, krabice od všeho možného, obaly na hudební nástroje, papírová taška z McDonaldu, několik přepravek na domácí mazlíčky, šuplík z ledničky, kolečkové křeslo, aj..

Naši parlamentní zástupci postupně vyfotili nápady, které se jim zdály nejoriginálnější a vybrali šest fotografií, které se zúčastní soutěže o nejoriginálnější „No Bag“. Na instagramovém účtu @zs_barvirska_parlament můžete „lajkem“ darovat hlas svému favoritovi nebo favoritce. Soutěž končí k datu 20.6., kdy bude vyhodnocen vítěz a bude kontaktován kvůli převzetí výhry.

Za parlament, Mgr. Aneta Wollrabová