Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Netradiční vánoční besídka

NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ BESÍDKA
Netradiční vánoční besídku pro děti z 2.B připravili rodiče jejich spolužačky Aničky Meierové. V pizzerii v Radčicích  oslavovaly  děti nejkrásnější svátky v roce Vánoce. Pozorovaly výrobu pizz, které pak s chutí snědly, zapily a pro jistotu doplnily čokoládkami. Dozvěděly se o dávných zvycích a tradicích, hýřily vtipy a prozpěvovaly koledy. Vyběhly k sousedům Meierových a doběhnout k místní kapličce byla záležitost tělovýchovné chvilky.
Děkujeme rodičům Aničky a přejeme si, abychom někdy mohli zase prožít takový krásný den.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena