Netradiční vánoční besídka

NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ BESÍDKA
Netradiční vánoční besídku pro děti z 2.B připravili rodiče jejich spolužačky Aničky Meierové. V pizzerii v Radčicích  oslavovaly  děti nejkrásnější svátky v roce Vánoce. Pozorovaly výrobu pizz, které pak s chutí snědly, zapily a pro jistotu doplnily čokoládkami. Dozvěděly se o dávných zvycích a tradicích, hýřily vtipy a prozpěvovaly koledy. Vyběhly k sousedům Meierových a doběhnout k místní kapličce byla záležitost tělovýchovné chvilky.
Děkujeme rodičům Aničky a přejeme si, abychom někdy mohli zase prožít takový krásný den.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.