Netradiční vánoční besídka

NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ BESÍDKA
Netradiční vánoční besídku pro děti z 2.B připravili rodiče jejich spolužačky Aničky Meierové. V pizzerii v Radčicích  oslavovaly  děti nejkrásnější svátky v roce Vánoce. Pozorovaly výrobu pizz, které pak s chutí snědly, zapily a pro jistotu doplnily čokoládkami. Dozvěděly se o dávných zvycích a tradicích, hýřily vtipy a prozpěvovaly koledy. Vyběhly k sousedům Meierových a doběhnout k místní kapličce byla záležitost tělovýchovné chvilky.
Děkujeme rodičům Aničky a přejeme si, abychom někdy mohli zase prožít takový krásný den.