Není bratr jako bratr aneb recitál Jana Kryla (Loumová)

2. listopadu 2012 jsme na naší škole přivítali Jana Kryla – skladatele, textaře, básníka, hudebníka, zpěváka, který koncertuje na školách v celé republice.
Jeho pořad se skládal z recitace vlastních básní, z písniček svých i bratra Karla Kryla, a hlavně z vyprávění o rodině, poměrech minulého režimu. Pořad určený pro 2. stupeň naší školy byl specifický v tom, že v měsíci  listopadu si připomínáme události sametové revoluce, která vedla k pádu komunistického režimu v naší zemi. Žáci se během recitálu proto upevnili informace získané v hodinách literatury, dějepisu, občanské výchovy i hudební výchovy. Recitál byl zakončen společným zpěvem písně Anděl.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.