Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Není bratr jako bratr aneb recitál Jana Kryla (Loumová)

2. listopadu 2012 jsme na naší škole přivítali Jana Kryla – skladatele, textaře, básníka, hudebníka, zpěváka, který koncertuje na školách v celé republice.
Jeho pořad se skládal z recitace vlastních básní, z písniček svých i bratra Karla Kryla, a hlavně z vyprávění o rodině, poměrech minulého režimu. Pořad určený pro 2. stupeň naší školy byl specifický v tom, že v měsíci  listopadu si připomínáme události sametové revoluce, která vedla k pádu komunistického režimu v naší zemi. Žáci se během recitálu proto upevnili informace získané v hodinách literatury, dějepisu, občanské výchovy i hudební výchovy. Recitál byl zakončen společným zpěvem písně Anděl.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.