Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Nejnovější úspěchy našich žáků (Pěničková)

Žákům naší školy se daří nejen ve sportovních disciplínách, ale také ve vědomostních soutěžích. Důkazem může být umístění našich dvou osmáků. Petra Čápová skončila v okresním kole matematické olympiády kategorie Z8 na krásném 7. místě a Ondřej Pešek obsadil  6. místo v krajském kole Pythagoriády. Konkurence v obou soutěžích byla obrovská, neboť mezi soutěžícími byli i studenti gymnázií. Gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci školy!
 
V Hradci Králové se konala mezinárodní soutěž v karate Grand Prix. 32 států reprezentovalo přes 2 000 závodníků. Mezi nimi byl i Jaroslav Vlček ze 6. třídy. Velmi mu gratulujeme, protože v obrovské konkurenci obsadil 1. místo v kategorii kumite - starší žáci. Že nevíte co je kumite? Rádi Vám prozradíme! Jedná se o boj se soupeřem.