Nejnovější úspěchy našich žáků (Pěničková)

Žákům naší školy se daří nejen ve sportovních disciplínách, ale také ve vědomostních soutěžích. Důkazem může být umístění našich dvou osmáků. Petra Čápová skončila v okresním kole matematické olympiády kategorie Z8 na krásném 7. místě a Ondřej Pešek obsadil  6. místo v krajském kole Pythagoriády. Konkurence v obou soutěžích byla obrovská, neboť mezi soutěžícími byli i studenti gymnázií. Gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci školy!

V Hradci Králové se konala mezinárodní soutěž v karate Grand Prix. 32 států reprezentovalo přes 2 000 závodníků. Mezi nimi byl i Jaroslav Vlček ze 6. třídy. Velmi mu gratulujeme, protože v obrovské konkurenci obsadil 1. místo v kategorii kumite - starší žáci. Že nevíte co je kumite? Rádi Vám prozradíme! Jedná se o boj se soupeřem.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.