Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Nejnovější úspěchy našich žáků (Pěničková)

Žákům naší školy se daří nejen ve sportovních disciplínách, ale také ve vědomostních soutěžích. Důkazem může být umístění našich dvou osmáků. Petra Čápová skončila v okresním kole matematické olympiády kategorie Z8 na krásném 7. místě a Ondřej Pešek obsadil  6. místo v krajském kole Pythagoriády. Konkurence v obou soutěžích byla obrovská, neboť mezi soutěžícími byli i studenti gymnázií. Gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci školy!
 
V Hradci Králové se konala mezinárodní soutěž v karate Grand Prix. 32 států reprezentovalo přes 2 000 závodníků. Mezi nimi byl i Jaroslav Vlček ze 6. třídy. Velmi mu gratulujeme, protože v obrovské konkurenci obsadil 1. místo v kategorii kumite - starší žáci. Že nevíte co je kumite? Rádi Vám prozradíme! Jedná se o boj se soupeřem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.