Základní škola Liberec Barvířská

Nejlepší sportovci 2010 (Urban)

NEJLEPŠÍ SPORTOVCI
V pondělí 28.5.2010 proběhlo na ZŠ Barvířská tradiční vyhlašování nejlepších sportovců školy. Jako hosté se na jejich ocenění podíleli asistent trenéra A mužstva Slovanu Liberec Petr Myslivec a hráči Jan Nezmar a Jiří Liška. V kategorii nejlepších žáků-sportovců byli vybráni na prvním místě Patrik Piršel z 8.A, dále Ondřej Bláha (8.A) a Karel Škoda (9.A). Jako nejlepší sportovec školy byl oceněn Jakub Jícha z 9.A. Zároveň proběhlo předání prospěchových stipendií žákům s výborným prospěchem i chováním. Podmínkou pro udělení tohoto stipendia, sponzorovaného ve spolupráci se Slovanem Liberec, je prospěch do průměru 1,50 zároveň s bezproblémovým chováním. V letošním roce tyto stipendia získali čtyři žáci – Patrik Piršel, Jan Konečný, Ondřej Bláha z 8.A a Václav Hák z 9.A. Vyhlašování doprovodili za potlesku publika svými vystoupeními Jaroslav Vlček (sestava karate) a Bára Fencková (taneční vystoupení).

PŘESPOLNÍ BĚH (Jeništa)

Zúčastnili jsme se další sportovní akce, tentokrát přespolního běhu šesti členných družstev.

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ (Jeništa)

Školní rok je již v plném proudu a také sportovní i kulturní akce.