Nejlepší sportovci 2010 (Urban)

NEJLEPŠÍ SPORTOVCI
V pondělí 28.5.2010 proběhlo na ZŠ Barvířská tradiční vyhlašování nejlepších sportovců školy. Jako hosté se na jejich ocenění podíleli asistent trenéra A mužstva Slovanu Liberec Petr Myslivec a hráči Jan Nezmar a Jiří Liška. V kategorii nejlepších žáků-sportovců byli vybráni na prvním místě Patrik Piršel z 8.A, dále Ondřej Bláha (8.A) a Karel Škoda (9.A). Jako nejlepší sportovec školy byl oceněn Jakub Jícha z 9.A. Zároveň proběhlo předání prospěchových stipendií žákům s výborným prospěchem i chováním. Podmínkou pro udělení tohoto stipendia, sponzorovaného ve spolupráci se Slovanem Liberec, je prospěch do průměru 1,50 zároveň s bezproblémovým chováním. V letošním roce tyto stipendia získali čtyři žáci – Patrik Piršel, Jan Konečný, Ondřej Bláha z 8.A a Václav Hák z 9.A. Vyhlašování doprovodili za potlesku publika svými vystoupeními Jaroslav Vlček (sestava karate) a Bára Fencková (taneční vystoupení).

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.