Názory žáků 7.B k projekt. dni Den Země

NÁZORY A KOMENTÁŘE ŽÁKU 7.B K PROJEKTOVÉMU DNI
„DEN ZEMĚ“
Den Země se velmi vydařil. V průběhu projektového dne jsme se seznámily s tím, jak chránit přírodu, šetřit energií. První hodinu jsme se zúčastnily ochutnávky zajímavých bylin u paní učitelky Masnicové. Poznaly jsme nové byliny a materiály. Na druhé hodině jsme se dozvěděly zajímavosti o přírodních katastrofách. Další hodinu následoval úklid. Ten nás nebavil. Čtvrtou hodinu vyplnila beseda s historikem severočeského muzea. Tématem besedy byly Liberecké přehrady a rybníky. Dozvěděly jsme se, že vodní tryska pod velkým tlakem dokáže useknout člověku ruku. Poslední pátou hodinu - „Voda, její vlastnosti a využití“, jsme navštívily paní učitelku Bořilovou. Škoda, že se na nás s pokusem nedostalo.
Celý den byl velmi vydařený. Doufáme, že se projektový den bude v příštím roce opakovat.
(Denisa Krausová, Kačka Rentová)

V pátek 20 4. 2007 se na naší škole konal projektový den „Den Země“. Nejvydařenější hodinou byla „Cesta kolem světa“ s panem učitelem Rozsévačem. Vypracovávali jsme vlastní cestu kolem světa s několika zastávkami. Neméně vydařená hodina byla s panem učitelem Václavem s názvem „ Přírodní katastrofy“. Dívali jsme se na to, co dokáže tsunami a sopky. Ale i úklid s panem učitelem Pivodou byl zábavný.
Celkově se nám projektový den líbil, protože jsme se dozvěděli nové zajímavé věci.
(Viktor a Ondra Divišovi)

Den Země je považován za den, kdy se staráme o přírodu!!!  Ale o přírodu bychom se měli starat každý den a ne jenom jeden den v roce. Za nejlépe předvedený projekt považuji „Co dokáží petlahve“, ten si připravila paní učitelka Pěničková. Nejhorší náplní projektu bylo uklízení odpadků na školním hřišti.
(Martin Kopic, Martin Janošík)

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.