Návštěva ZOO

NÁVŠTĚVA ZOO
Třída 4.A se 14. října 2008 zúčastnila výukového programu v liberecké zoologické zahradě. Pod názvem Dobrodružství z poznání se skrývala komentovaná prohlídka, při které byl kladen důraz na ochranu ohrožených druhů zvířat. Děti se seznámily s různými zajímavostmi ze života zvířat a zkoušely pomocí pozorování a logického uvažování hledat odpovědi na otázky.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.