Návštěva ZOO (Plachá)

V pátek 9.prosince 2011 žáci 1.B nechyběli  mezi návštěvníky druhé adventní  prohlídky  zoologické zahrady. Už první  zastavení  u živých hadů dokazovalo, jaké milovníky zvířat paní učitelka  Míla do Zoo přivedla. Dokonce v přípravně zvířecí kuchyně ochutnávali jejich dobroty: banány, mandarinky, naklíčený hrách. Ale pro koho byly připraveny ty velké čokoládové bonbony? Po sloním vykoupání a krmení lachtanů si děti prohlédly vzbuzené bílé tygry a pavilon ptáků. V půl osmé dorazila ke škole tlupa opiček, které si už zkrotili rodiče.