Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Návštěva ZOO (Plachá)

V pátek 9.prosince 2011 žáci 1.B nechyběli  mezi návštěvníky druhé adventní  prohlídky  zoologické zahrady. Už první  zastavení  u živých hadů dokazovalo, jaké milovníky zvířat paní učitelka  Míla do Zoo přivedla. Dokonce v přípravně zvířecí kuchyně ochutnávali jejich dobroty: banány, mandarinky, naklíčený hrách. Ale pro koho byly připraveny ty velké čokoládové bonbony? Po sloním vykoupání a krmení lachtanů si děti prohlédly vzbuzené bílé tygry a pavilon ptáků. V půl osmé dorazila ke škole tlupa opiček, které si už zkrotili rodiče.