Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Návštěva žáků z Augsburgu

NÁVŠTĚVA Z AUGSBURGU
V pondělí 14.5. navštívili někteří němečtí žáci ze ZŠ Kappelen - Volksschule v Augsburgu spolu s jejich učiteli Liberec. Byli ubytovaní ve školní družině ZŠ Barvířské a zůstali tu až do čtvrtka 17.5.
Mezitím ZŠ Barvířská uspořádala pro německé žáky bohatý program. Již v úterý se žáci VIII.B utkali v několika zápasech proti německým hostům. Zápasů ve fotbale i floorbale se zúčastnily také dívky. Ještě v úterý večer navštívili liberecký bazén, opět za účasti několika českých žáků. Ve středu dopoledne shlédli spolu s žáky VIII.B libereckou radnici , ZOO a odpoledne ještě Ještěd, který je nadchl. Večer se uskutečnil táborák, na kterém samozřejmě nechybělo jídlo, pití ani německé písničky. Po jídle se všichni žáci rozdělili do dvou družstev a naposledy si proti sobe zahráli fotbal. Naši němečtí návštěvníci se ve čtvrtek v Barvířské naposledy nasnídali a pak už odjeli zpět do Německa.
Překážkou v rozhovorech nebyl ani jazyk. Celkem slušně jsme se za pomoci učitelů domluvili anglicky.
Doufám, že se všem německým žákům i jejich učitelům pobyt u nás líbil.

Lucie Šůmová, VIII.B

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.