Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Návštěva z Augsburgu - ohlasy žáků (Marková)

Aneta Šátková:
S našimi kamarády z Německa byla sranda. Užili jsme si spoustu zábavy, našli nové kamarády a hlavně jsme si procvičili cizí jazyky. Nejvíce se mi líbilo v aquaparku a na společeném večeru (diskotéce). V našem prvním setkání s německými kamarády jsme si já a Trejbi povídali s Ricem a dozvěděli se o něm pár věcí. Od našich nových kamarádů jsme si vzali facebook a proto se můžeme kontaktovat i nadále a zjistit, co se nového děje v Německu nebo u nich ve škole. Jsem ráda že tyto výměné pobyty absolvuje i naše škola.

Adam Král:
Návštěva Němců se mi líbila, prohodili jsme spolu pár vět. Nejvíc jsem se bavil s Andrém, byli jsme spolu ve dvojici na uvítací hodině v jídelně. Byl jsem na radnici a myslím, že se to všem líbilo. Na bobovce jsme se vyřádili až na Stephana, který si zlomil klíční kost.

Vanessa Kalejová:
Líbily se mi všechny akce, moc mě bavily. Byla jsem s Němci v Babylonu a na bobové dráze. Také mě bavila diskotéka.

Almír Bikič:
Ze začátku, když Němci přijeli, tak sem je moc nemusel, protože o nich furt holky mluvily. Furt říkaly jak jsou pěkný a tak, přitom byli oškliví. Když jsme, ale ve středu odjížděli na bobovou dráhu Janov, tak jsme si v autobuse povídali. Já, Páťa a Trejbi jsme se smáli Alexovi, furt tancoval a říkal " I FLY ". Pak večer, když byla ta párty, jsme já, Páťa a Kubčín vybírali písničky a tancovali jsme.

Kačka Tylichtrová:
V úterý 12.10.2010 jsem byla s Němci z Augsburgu v Babylonu v IQ parku a v bazénu. Byla to opravdu sranda a moc se mi to líbilo. V bazénu jsem si vyzkoušela i vodní zorbing. Byl to prostě super den.

Ondra Pešek:
S Němci se mi to tu líbilo. Myslím, že se vydařily i akce. A myslím, že Němcům se tady taky líbilo.

Andrea Plodková:
Nejlepší byla diskotéka a ZOO. V ZOO se mi líbila ta opice, jak skákala na sklo.

Jan Frydrych:
S Němcema to bylo super. Mně se to moc líbilo. Myslím, že i Němci byli spokojení a že se jim to tu taky líbilo.

Adéla Mrhalová:
Když tu byli Němci, bylo to super. Všem holkám se nejvíc líbil Mani - i mně. Nejvíc se mi líbila cesta z bobovky. Začali jsme se s nimi bavit a bylo sranda. Nejlepší byl Alex - zpíval I FLY.

Petra Čápová shrnula klady a zápory:
-  Ze začátku se s námi Němci moc nebavili.
-  Špatný bylo, že diskotéka byla, až když měli odjíždět (na konci).
+ Byla s nimi sranda.
+ Teď si s nimi píšeme po facebooku.