Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Návštěva výstavy historických elektrospotřebičů (Loníčková)

V rámci předmětu informatika měli žáci tříd 5.A a 5.B možnost navštívit unikátní výstavu historických elektrospotřebičů, během které zjistili, že stará a vysloužilá elektrozařízení do popelnice rozhodně nepatří!
K vidění tu byly historické kousky nejen počítačů, ale i telefonů, radiomagnetofonů a televizorů. Děti tak získaly mnoho cenných poznatků a nezapomenutelných zážitků.
V rámci vzdělávání si měli žáci za úkol zapsat několik (pro ně nejzajímavějších) zařízení a zjistit o nich co nejvíce informací.
Podívejte se, jak jim to šlo…