Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Návštěva výstavy historických elektrospotřebičů (Loníčková)

V rámci předmětu informatika měli žáci tříd 5.A a 5.B možnost navštívit unikátní výstavu historických elektrospotřebičů, během které zjistili, že stará a vysloužilá elektrozařízení do popelnice rozhodně nepatří!
K vidění tu byly historické kousky nejen počítačů, ale i telefonů, radiomagnetofonů a televizorů. Děti tak získaly mnoho cenných poznatků a nezapomenutelných zážitků.
V rámci vzdělávání si měli žáci za úkol zapsat několik (pro ně nejzajímavějších) zařízení a zjistit o nich co nejvíce informací.
Podívejte se, jak jim to šlo…

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.