Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Návštěva Veletrhu dětské knihy

5. ročník Veletrhu dětské knihy v Liberci
29.–31. března 2007 liberecké výstaviště

Hlavní téma veletrhu: "Vraťme dětem svět pohádek"
Samostatná sekce:   "Kniha - klíč k dobrodružství"
Zajímá vás, co se děje, než se vydá knížka za čtenářem, jak vypadají lidé, kteří knížky píší či ilustrují, a kolik je úžasných knížek pro děti? Pak jste měli jedinečnou šanci poslední březnový týden, přesněji od 29. do 31. března 2007,navštívit Veletrh dětské knihy v Liberci.

Vrátit dětem svět pohádek, který v dnešním přetechnizovaném světě malým čtenářům tolik chybí, bylo hlavním úkolem letošního veletrhu. A jako každoročně, tak i letos se naše škola této akce zúčastnila.
A co žáky na veletrhu čekalo? Dětem byly představeny nové i ověřené tituly dětských knih a učebnic, výstavy zajímavých ilustrací. Vedle celé řady dětských knih a učebnic z nejrůznějších zemí světa a zajímavého doprovodného programu mohli žáci naší školy navštívit televizní studio a vyzkoušet si práci redaktorů, kameramanů, střihačů, zvukařů i všech ostatních televizních profesí.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena