Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Návštěva Veletrhu dětské knihy

5. ročník Veletrhu dětské knihy v Liberci
29.–31. března 2007 liberecké výstaviště

Hlavní téma veletrhu: "Vraťme dětem svět pohádek"
Samostatná sekce:   "Kniha - klíč k dobrodružství"
Zajímá vás, co se děje, než se vydá knížka za čtenářem, jak vypadají lidé, kteří knížky píší či ilustrují, a kolik je úžasných knížek pro děti? Pak jste měli jedinečnou šanci poslední březnový týden, přesněji od 29. do 31. března 2007,navštívit Veletrh dětské knihy v Liberci.

Vrátit dětem svět pohádek, který v dnešním přetechnizovaném světě malým čtenářům tolik chybí, bylo hlavním úkolem letošního veletrhu. A jako každoročně, tak i letos se naše škola této akce zúčastnila.
A co žáky na veletrhu čekalo? Dětem byly představeny nové i ověřené tituly dětských knih a učebnic, výstavy zajímavých ilustrací. Vedle celé řady dětských knih a učebnic z nejrůznějších zemí světa a zajímavého doprovodného programu mohli žáci naší školy navštívit televizní studio a vyzkoušet si práci redaktorů, kameramanů, střihačů, zvukařů i všech ostatních televizních profesí.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena