Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Návštěva Veletrhu dětské knihy

5. ročník Veletrhu dětské knihy v Liberci
29.–31. března 2007 liberecké výstaviště

Hlavní téma veletrhu: "Vraťme dětem svět pohádek"
Samostatná sekce:   "Kniha - klíč k dobrodružství"
Zajímá vás, co se děje, než se vydá knížka za čtenářem, jak vypadají lidé, kteří knížky píší či ilustrují, a kolik je úžasných knížek pro děti? Pak jste měli jedinečnou šanci poslední březnový týden, přesněji od 29. do 31. března 2007,navštívit Veletrh dětské knihy v Liberci.

Vrátit dětem svět pohádek, který v dnešním přetechnizovaném světě malým čtenářům tolik chybí, bylo hlavním úkolem letošního veletrhu. A jako každoročně, tak i letos se naše škola této akce zúčastnila.
A co žáky na veletrhu čekalo? Dětem byly představeny nové i ověřené tituly dětských knih a učebnic, výstavy zajímavých ilustrací. Vedle celé řady dětských knih a učebnic z nejrůznějších zemí světa a zajímavého doprovodného programu mohli žáci naší školy navštívit televizní studio a vyzkoušet si práci redaktorů, kameramanů, střihačů, zvukařů i všech ostatních televizních profesí.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.