Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Návštěva Veletrhu dětské knihy

5. ročník Veletrhu dětské knihy v Liberci
29.–31. března 2007 liberecké výstaviště

Hlavní téma veletrhu: "Vraťme dětem svět pohádek"
Samostatná sekce:   "Kniha - klíč k dobrodružství"
Zajímá vás, co se děje, než se vydá knížka za čtenářem, jak vypadají lidé, kteří knížky píší či ilustrují, a kolik je úžasných knížek pro děti? Pak jste měli jedinečnou šanci poslední březnový týden, přesněji od 29. do 31. března 2007,navštívit Veletrh dětské knihy v Liberci.

Vrátit dětem svět pohádek, který v dnešním přetechnizovaném světě malým čtenářům tolik chybí, bylo hlavním úkolem letošního veletrhu. A jako každoročně, tak i letos se naše škola této akce zúčastnila.
A co žáky na veletrhu čekalo? Dětem byly představeny nové i ověřené tituly dětských knih a učebnic, výstavy zajímavých ilustrací. Vedle celé řady dětských knih a učebnic z nejrůznějších zemí světa a zajímavého doprovodného programu mohli žáci naší školy navštívit televizní studio a vyzkoušet si práci redaktorů, kameramanů, střihačů, zvukařů i všech ostatních televizních profesí.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.