Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Návštěva v Advaitě (Novotná)

V závěru měsíce dubna jsme se opět vrátili k návštěvám zaměstnání rodičů našich dětí. Návštěvy absolvují pouze děti z druhých tříd a to pouze u těch rodičů, kterým to pracovní podmínky dovolí. Tentokrát jsme navštívili ve středu města Liberce - Advaitu. Zde pracuje jako výkonná ředitelka této organizace maminka Toníka Mergla z 2.A. Tato organizace pomáhá lidem, kteří se dostali do problémů s alkoholem, drogami, či jsou závislí na automatech. Hlavním posláním je setkávání s terapeuty a práce s nimi. Jedna z nich se naší skupince dětí věnovala. Názorně předvedla a děti si vyzkoušely, jak odolat různým nástrahám a jak odmítnout.

Těšíme se na další společná setkávání.
Novotná Michaela