Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Návštěva u primátorky (Plachá)

23.10.2014  Začátek návštěvy žáků 4.B u primátorky města Liberce Mgr. Martiny Rosenbergové začal v hodině vlastivědy při výuce pojmu demokracie a správa statutárního města. Ale protože každé vědění o skutečnosti vychází ze skutečnosti, ocitli se žáci v kanceláři naší primátorky. Osobní setkání bylo pro děti úžasným zážitkem. Shlédly její pracovnu, zasedací místnosti, obřadní síň s odborným a zajímavým výkladem. Nejcennější však byla příjemná a vstřícná  atmosféra. Děti byly zvídavé, získaly potřebné informace a reálnou představu o práci primátorky.