Návštěva u hasičů

NÁVŠTĚVA U HASIČU
Ve středu 9.5.2007 se všech 22 žáků třídy 1.B zúčastnilo Dne otevřených dveří u požární jednotky dobrovolných hasičů v Růžodole.
Ani se nestačili rozkoukat a už ručními stříkačkami „hasili“ plechovky, projeli ulice v požárních autech, seznámili se s vybavením požární zbrojnice a vyzkoušeli pobyt v záchranářském člunu hasičů. Rychlostí nehašeného požáru slupli hasičské občerstvení a vraceli se zpět plni dojmů a moudrých rad co dělat „ kdyby…….“

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.