Návštěva spisovatelky (Mrákotová)

19.4.2012 navštívila naši školu spisovatelka dětských knih Daniela Krolupperová. Třídy 3.A a 2.A se zúčastnily besedy s touto spisovatelkou a seznámily se s knížkou „ Draka je lepší pozdravit aneb o etiketě“.  Děti si poslechly pohádky o nespokojeném kaktusu, popletených ponožkách a zlém drakovi. Je potěšující,  že mnoho dětí projevilo o knížku zájem.  A je možné,  že právě teď si v knížce čtou.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.