Návštěva partnerské školy v Augsburgu

NÁVŠTĚVA PARTNERSKÉ ŠKOLY V AUGSBURGU
Žáci devátých tříd navštívili ve dnech 15.-19.října partnerskou školu v Augsburgu,kde byl pro ně připraven bohatý program. Sehráli přátelské zápasy ve fotbalu, florbalu a basketbalu. Prohlédli si historické jádro města, ale i malebné městečko Landsberg s přilehlým lesoparkem. Zúčastnili se workshopu ve výuce, mohli si vyzkoušet jízdu na kánoi, ale také se vydovádět v bazénu a na bruslích. Celý týden procvičovali komunikaci v cizím jazyku a na závěrečné diskotéce si již byli jisti, že kromě spousty zážitků našli i nové kamarády.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.