Návštěva partnerské školy

NÁVŠTĚVA  PARTNERSKÉ ŠKOLY
Ve dnech 14. – 17.5.2007 navštívila naši školu skupina žáků a učitelů z partnerské školy Kapellen – Volkschule z Augsburgu. Byl pro ně připraven bohatý program včetně vzájemných dvojutkání mezi žáky, ale u učiteli, ve fotbalu a florbalu. Žáci obou škol také společně navštívili i libereckou radnici, Zoo a bazén. Shlédli rovněž Liberec a jeho okolí z vrcholu Ještědu a na závěr pobytu se všichni sešli u společného grilování, zpívání a táboráku.
Věříme, že jejich pobyt přispěl k vzájemnému poznávání v rámci otevřené Evropy a doufáme, že jim jejich milou návštěvu budeme moci na podzim oplatit.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.