Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Návštěva partnerské školy

NÁVŠTĚVA  PARTNERSKÉ ŠKOLY
Ve dnech 14. – 17.5.2007 navštívila naši školu skupina žáků a učitelů z partnerské školy Kapellen – Volkschule z Augsburgu. Byl pro ně připraven bohatý program včetně vzájemných dvojutkání mezi žáky, ale u učiteli, ve fotbalu a florbalu. Žáci obou škol také společně navštívili i libereckou radnici, Zoo a bazén. Shlédli rovněž Liberec a jeho okolí z vrcholu Ještědu a na závěr pobytu se všichni sešli u společného grilování, zpívání a táboráku.
Věříme, že jejich pobyt přispěl k vzájemnému poznávání v rámci otevřené Evropy a doufáme, že jim jejich milou návštěvu budeme moci na podzim oplatit.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena