Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Návštěva partnerské školy

NÁVŠTĚVA PARTNERSKÉ ŠKOLY
V pondělí 13.10.2008 v odpoledních hodinách přijela očekávaná návštěva z německého Augsburgu. 23 žáků a 3 pedagogové se ubytovali ve školní družině a zajištěno pro ně bylo stravování ve školní jídelně.
Společné vyučování našich a německých žáků bylo zajímavé, proběhla výuka angličtiny a zeměpisu. Při společných aktivitách (výlety, návštěva ZOO, Bybylonu, turnaj ve florbalu...) se stačili žáci spřátelit a jejich návštěva na naší škole byla přínosem pro obě strany. Loučení bylo smutné, ale v příštím školním roce navštíví zase naši žáci 7. třídy školu v německém Augsburgu.

Za finanční podporu děkujeme Česko-německému fondu budoucnosti a Statutárnímu městu Liberec.


 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.