Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Návštěva partnerské školy

NÁVŠTĚVA PARTNERSKÉ ŠKOLY
V pondělí 13.10.2008 v odpoledních hodinách přijela očekávaná návštěva z německého Augsburgu. 23 žáků a 3 pedagogové se ubytovali ve školní družině a zajištěno pro ně bylo stravování ve školní jídelně.
Společné vyučování našich a německých žáků bylo zajímavé, proběhla výuka angličtiny a zeměpisu. Při společných aktivitách (výlety, návštěva ZOO, Bybylonu, turnaj ve florbalu...) se stačili žáci spřátelit a jejich návštěva na naší škole byla přínosem pro obě strany. Loučení bylo smutné, ale v příštím školním roce navštíví zase naši žáci 7. třídy školu v německém Augsburgu.

Za finanční podporu děkujeme Česko-německému fondu budoucnosti a Statutárnímu městu Liberec.