Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Návštěva partnerské školy

NÁVŠTĚVA PARTNERSKÉ ŠKOLY
V pondělí 13.10.2008 v odpoledních hodinách přijela očekávaná návštěva z německého Augsburgu. 23 žáků a 3 pedagogové se ubytovali ve školní družině a zajištěno pro ně bylo stravování ve školní jídelně.
Společné vyučování našich a německých žáků bylo zajímavé, proběhla výuka angličtiny a zeměpisu. Při společných aktivitách (výlety, návštěva ZOO, Bybylonu, turnaj ve florbalu...) se stačili žáci spřátelit a jejich návštěva na naší škole byla přínosem pro obě strany. Loučení bylo smutné, ale v příštím školním roce navštíví zase naši žáci 7. třídy školu v německém Augsburgu.

Za finanční podporu děkujeme Česko-německému fondu budoucnosti a Statutárnímu městu Liberec.


 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.