Důležitá sdělení

Návštěva muzea 5.5.2009

MUZEUM
Dne 5.5.2009 si žáci 3.B prohlédli v Severočeském muzeu v Liberci dvě zajímavé výstavy.
První  byla blízká hlavně dívkám ,protože vystavená kolekce Barbie ukazuje panenky, jejich  oblečení a doplňky. Druhá výstava se jmenuje Duše Českého ráje a řadou krásných fotografii přírodovědce RNDr. Z. Mrkáčka získaly děti spoustu informací o kráse krajiny, rostlin a živočichů tohoto kraje.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.