Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Návštěva K. Neumannové-vyhodnocení soutěže

VYHODNOCENÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE „ O obrázek Kateřiny Neumannové „
Dnes, 16. ledna 2008, proběhlo v naší škole odměnění vítězných prací výtvarné soutěže O obrázek Kateřiny Neumannové, projektu o nejlepší dětskou kresbu k MS v klasickém lyžování. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: I. stupeň ZŠ a II. stupeň ZŠ.
V první kategorii se vitězi stali Karolína Hefferová ze III. A, Kristýna Horáková ze II. A a Matěj Stříteský z II. B.
V kategorii druhého stupně zvítězili se svými pracemi Jakub Sál ze VII. A, Sandra Mendyszewska z IX. A a David Schauer z IX. A.
Ceny vítězům přijela předat osobně zlatá olympijská medailistka a patronka celé soutěže paní Kateřina Neumannová.
Besedy s ní a autogramiády se zúčastnily děti většiny tříd prvního stupně naší školy a zástupci ze tříd druhého stupně, které se do projektu zapojily.
V posluchárně proběhlo velmi přátelské setkání, na kterém se děti mohly ptát na zajímavé okamžiky ze života naší oblíbené sportovkyně, např. „ které závody se jí jely nejlépe, kde se jí nejvíce líbilo, kolika olympiád se účastnila, ale také odkud pochází a kde nyní bydlí a podobně.“ Paní Kateřina s úsměvem a s dobrou náladou odpovídala a s dětmi si dobře rozuměla. Na závěr své návštěvy dala každému svoji fotografii a podepisovala se i s věnováním.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.