Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Návštěva jízdárny (Plachá)

11.6.2013 žáci 2.B navštívili jízdárnu Jezdeckého klubu Liberec. Průvodkyní byla paní učitelka Húsková.Vědomosti z hodin prvouky mohli žáci obohatit o nové zkušenosti ze světa koní.Děti si prošly celý areál jízdárny, seznámily se s koňmi, poníky a oslíky. A protože vědomosti bez činů jsou bezcenné, děti uklízely kóje,čistlily a krmily koně. Samotná jízda na koni byla žádoucí odměnou. Při návratu do školy jsme si krásný den osladili v cukrárně.