Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Návštěva IQ parku - 1.B

IQ PARK BABYLON
V úterý 19.6.2007 žáci 1.B navštívili interaktivní centrum poznávání - IQ park v Babylonu. V ideálním spojení zábavy a poučení strávily děti tři hodiny a o návratu do školy nechtěly ani slyšet. V řadě rébusů, her, kvizů si děti vyzkoušely svůj úsudek, zručnost i znalosti. Zákony optiky vyhrály nad Martínkem a Kristýnkou, ztratili se v zrcadlovém bludišti. Sílu vody poznala téměř všechna trička dětí a písková kresba kyvadlem okouzlila úplně všechny.
A ty hodné děti by ještě chtěly koupit do třídy tu velkou dřevěnou stavebnici a to kyvadlo a vodní kolotoč a ten veliký krasohled…….

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.