Návštěva IQ parku - 1.B

IQ PARK BABYLON
V úterý 19.6.2007 žáci 1.B navštívili interaktivní centrum poznávání - IQ park v Babylonu. V ideálním spojení zábavy a poučení strávily děti tři hodiny a o návratu do školy nechtěly ani slyšet. V řadě rébusů, her, kvizů si děti vyzkoušely svůj úsudek, zručnost i znalosti. Zákony optiky vyhrály nad Martínkem a Kristýnkou, ztratili se v zrcadlovém bludišti. Sílu vody poznala téměř všechna trička dětí a písková kresba kyvadlem okouzlila úplně všechny.
A ty hodné děti by ještě chtěly koupit do třídy tu velkou dřevěnou stavebnici a to kyvadlo a vodní kolotoč a ten veliký krasohled…….

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.