Návštěva IQ parku - 1.B

IQ PARK BABYLON
V úterý 19.6.2007 žáci 1.B navštívili interaktivní centrum poznávání - IQ park v Babylonu. V ideálním spojení zábavy a poučení strávily děti tři hodiny a o návratu do školy nechtěly ani slyšet. V řadě rébusů, her, kvizů si děti vyzkoušely svůj úsudek, zručnost i znalosti. Zákony optiky vyhrály nad Martínkem a Kristýnkou, ztratili se v zrcadlovém bludišti. Sílu vody poznala téměř všechna trička dětí a písková kresba kyvadlem okouzlila úplně všechny.
A ty hodné děti by ještě chtěly koupit do třídy tu velkou dřevěnou stavebnici a to kyvadlo a vodní kolotoč a ten veliký krasohled…….