Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Návštěva brusírny perel a kozí farmy

NÁVŠTĚVA BRUSÍRNY SKLENĚNÝCH PEREL A KOZÍ FARMY
30.5.2008  Výletní areál v Pěnčíně pod záštitou hejtmana Libereckého kraje P. Skokana věnoval žákům 1.A a 2.B naší školy bezplatnou vstupenku na prohlídku brusírny skleněných perel a kozí farmy v Pěnčíně. Prvním zážitkem byl výlet vláčkem na rozhlednu Černá Studnice. Slunečné počasí, dobrá nálada, krásná příroda nás provázela na každém kroku. Při zpáteční cestě jsme se zastavili  ve vesničce Krásná, navštívili kostel Sv. Josefa a z kostelních lavic zazpívali píseň pro radost. Děti se dozvěděly o lékaři Jizerských hor –Kytlovi a jeho kouzlu uzdravovat nemocné. Zvířátka na farmě očarovala každého a ochutnávka kozích a ovčích sýrů byla jenom pověstnou třešničkou na dortu. Domů si každý vezl plnou hlavu nových informací a poznatků, někomu se v batůžku vezly perle pro maminku a sýr pro taťku. Krásný den.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.