Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Návštěva 8.A u libereckých hasičů

JAK 8.A TRÁVILA DEN PŘED POLOLETNÍMI PRÁZDNINAMI
Ve čtvrtek 1.2. ráno, jsme se sešli před budovou libereckých hasičů. Po pětiminutovém čekání se nás ujali tři hasiči. Jeden znich byl velitel jednotky. Přišli jsme do garáže kde byla zaparkována hasičská auta. Tam jsme se dozvěděli informace o tom, že při požáru nebo dopravní nehodě voláme na číslo 150 a 112. Dále nám ukázali různé druhy techniky a nářadí, které se používá při zásazích. Poté jsme přešli ven, kde bylo přichystáno auto s výsuvným žebříkem. Celou exkurzi jsme zakončili prohlídkou dispečinku.

Jakub Kanaloš: „Největší radost jsem měl z toho kosmonautskýho obleku......“
             (míněný „kosmonatský oblek“ Jakuba, byl chemický oblek)

Veronika Vojáčková: „Nejvíce se mi líbilo,jak nás vyvezli žebříkem do výšky až 30 m,protože
                                   byl hezký výhled na Liberec.“

Martina Cachová: „Dosti zajímavé byly hydraulické kleště na kterých se mi líbil jejich
                              pevný stisk.“

Myslíme, a za celou třídu bychom mohly říct, že exkurze byla velmi poučná a zajímavá.

Více fotografií naleznete na stránkách školy v sekci fotogalerie :-)

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.